Milieu de table en argent à décor de dragons... - Lot 2 - MJV Soudant

Lot 2
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 250EUR
Milieu de table en argent à décor de dragons de mer surmontée d’une coupe en cristal. Bruxelles entre 1832 et 1869, orfèvre Corneille-François Thomas (actif de 1822-1852). Ht : 19 cm. Poids net argent : 350 g. Poids total : 1425 g. Zilveren middelpunt versierd met zeedraken met daarboven een kristallen beker. Brussel tussen 1832 en 1869, goudsmid Corneille-François Thomas (actief van 1822-1852). Hoogte: 19cm. Zilver netto gewicht: 350g. Totaal gewicht: 1425g.
Mes ordres d'achat