Yves Zurstrassen (1956).

Lot 49
Estimation :
800 - 1200 EUR
Résultat : 500EUR
Yves Zurstrassen (1956).
Yves ZURSTRASSEN (1956). Abstraction. Huile sur toile. Signée sur le châssis et daté 1984. Dimensions : 70 x 90 cm. Droits de suite applicables dès 2000 euros. Yves ZURSTRASSEN (1956). Abstractie. Olieverf op canvas. Gesigneerd op het frame en gedateerd 1984. Afmetingen : 70 x 90 cm. Volgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.
Mes ordres d'achat