Rachel BAES (1912 -1983).

Lot 9
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Résultat : 1 500EUR
Rachel BAES (1912 -1983).
Rachel BAES (1912 -1983). « Intérieur». Huile sur toile signée. Contresignée et datée au dos 1943. Dimensions : 53 x 66 cm. Collection privée belge. Hainaut. Droits de suite applicables dès 2000 euros.Rachel BAES (1912 -1983). « Intérieur». Olieverf op doek gesigneerd. Gecontrasigneerd en gedateerd op de achterkant 1943. Afmetingen: 53 x 66 cm. Belgische privécollectie. HenegouwenVolgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.
Mes ordres d'achat