ROGER SOMVILLE (1923-2014)

Lot 8
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Résultat : 1 500EUR
ROGER SOMVILLE (1923-2014)
Roger SOMVILLE (1923-2014) «L’Arlequin ou la parade » Huile sur toile. Provenance : Collection privée belge, acquise directement auprès de l’artiste. Dimensions : 109 x 87 cm. Droits de suite applicables dès 2000 euros.Roger SOMVILLE (1923-2014) «L’Arlequin ou la parade » Olieverf op canvas. Herkomst : Belgische privécollectie, verworven rechtstreeks van de kunstenaar. Afmetingen : 109 x 87 cm. Volgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.
Mes ordres d'achat