Lucien COUTAUD (1904-1977).

Lot 50
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 200EUR
Lucien COUTAUD (1904-1977).
Lucien COUTAUD (1904-1977). "Japonaises" Encre signée et datée en mai 1963. Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer. Dimensions : 49 x 59 cm. Lucien COUTAUD (1904-1977). "Japans" Inkt gesigneerd en gedateerd mei 1963. Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie. Afmeting: 49 x 59 cm.
Mes ordres d'achat