Rafraîchissoir de style Louis XV, XIXème.... - Lot 49 - MJV Soudant

Lot 49
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 700EUR
Rafraîchissoir de style Louis XV, XIXème. Provenance : Château Peltzer. Collection familiale Jacques Peltzer. On y joint une photo de l'intérieur du château Peltzer lors de l'inventaire du mobilier dressé en 2004 sur laquelle cet élément. Koeler in Louis XV-stijl, 19e eeuw. Herkomst: Chateau Peltzer. Jacques Peltzer familie collectie. Een foto van het interieur van het kasteel Peltzer tijdens de in 2004 opgemaakte inventaris van meubelen waarop dit element is bevestigd.
Mes ordres d'achat