Secrétaire de style transition en bois de... - Lot 25 - MJV Soudant

Lot 25
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 250EUR
Secrétaire de style transition en bois de placage et marqueterie de pots fleuris. XIXème siècle. Tablette en marbre blanc. Provenance : Comtesse de Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer. Ht : 133 cm. Overgangsstijl secretaire in houtfineer en inlegwerk van bloempotten. Negentiende eeuw. Witte marmeren tablet. Herkomst: Gravin van Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie. Hoogte: 133cm.
Mes ordres d'achat