Paire de colonnes gaines d’époque Napoléon... - Lot 24 - MJV Soudant

Lot 24
Estimation :
400 - 600 EUR
Résultat : 800EUR
Paire de colonnes gaines d’époque Napoléon en bois de placage. Provenance : Collection familiale Jacques Peltzer. Ht : 120 cm. Paar bekledingskolommen uit de Napoleon-periode in houtfineer. Herkomst: collectie van de familie Jacques Peltzer. Hoogte: 120cm.
Mes ordres d'achat