Paire de plats ronds filets contours à coquille... - Lot 21 - MJV Soudant

Lot 21
Estimation :
800 - 1000 EUR
Résultat : 850EUR
Paire de plats ronds filets contours à coquille en argent au poinçon minerve et de l'orfèvre Aucoc. Monogrammés aux armes des Ridgway, provenance familiale de la princesse Elizabeth Chavchavadze, grand-mère de Jacques Peltzer née Ridgway. Provenance : Princesse Elizabeth Chavchavadze, Comtesse Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer. Diamètres : 30 cm. Poids total : 1900 grammes. Paar ronde filetschalen met zilveren schelp, gekeurde nekbeugel en goudsmid Aucoc. Gemonogrammeerd met de Ridgway-wapens, familieherkomst van prinses Elizabeth Chavchavadze, grootmoeder van Jacques Peltzer née Ridgway. Herkomst: Prinses Elizabeth Chavchavadze, Gravin Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie. Doorsnee: 30cm. Totaal gewicht: 1900 gram.
Mes ordres d'achat