Paire de flambeaux de style régence en bronze... - Lot 17 - MJV Soudant

Lot 17
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 250EUR
Paire de flambeaux de style régence en bronze argenté. XIXème siècle. Ht : 26 cm. Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil, collection familiale Jacques Peltzer. Paar kandelaars in regentschapstijl in verzilverd brons. Negentiende eeuw. Hoogte: 26cm. Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil, collectie familie Jacques Peltzer.
Mes ordres d'achat