L’ange au carquois. Bronze argenté vers 1900.... - Lot 12 - MJV Soudant

Lot 12
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 200EUR
L’ange au carquois. Bronze argenté vers 1900. Société des bronzes de Paris. A restaurer : Manque la flèche. Provenance : Madame Peltzer château de Meerhout. Collection familiale Jacques Peltzer. Cette sculpture figure dans l'inventaire des collections de madame Peltzer du château de Meerhout réalisé en 1992 par le cabinet d'expertise Le Fuel-de l'Espée à Paris. (référence 203 page 21, contenu de vitrine). Notons que le document décrivait la sculpture de manière erronée (métal argenté et moderne !) La flèche était encore en place à l'époque. Une copie de la page reprenant le lot et de la couverture officielle de l'inventaire seront remises à l'acheteur. (Mais en aucun cas le dossier complet par respect de la vie privée). Ht : 21 cm. De engel met de pijlkoker. Verzilverd brons rond 1900. Vereniging van bronzen beelden van Parijs. Te restaureren: De pijl ontbreekt. Herkomst: Kasteel Madame Peltzer van Meerhout. Jacques Peltzer familie collectie. Dit beeld komt voor in de inventaris van de collecties van Madame Peltzer van het Château de Meerhout geproduceerd in 1992 door het expertisebureau Le Fuel-de l'Espée in Parijs. (referentie 203 pagina 21, inhoud van de showcase). Merk op dat het document het beeld op een foutieve manier beschreef (zilvermetaal en modern!) De pijl zat toen nog op zijn plaats. Een kopie van de kavelpagina en de officiële inventarisomslag zullen aan de koper worden gegeven. (Maar in geen geval het volledige dossier uit respect voor de privacy). Hoogte: 21cm.
Mes ordres d'achat