Petit lot d’orfèvreries gravées aux noms... - Lot 9 - MJV Soudant

Lot 9
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 350EUR
Petit lot d’orfèvreries gravées aux noms ou initiales de la Princesse Elizabeth Chavchavadze, de la Comtesse Hélène de Breteuil et de Jacques Peltzer. Ce lot composé d’argent massif comprend : 1) Le coquetier et la cuillère de Jacques Perlzer dans leur étui. Gravés Jacques. 2) Le petit poêlon à chocolat chaud de Jacques Peltzer signé de l’orfèvre Odiot Paris. Gravé jacques. 3) La timbale de la Comtesse Hélène le Tonnelier de Breteuil. Gravée Hélène. (Petite bosse). 4) La timbale de madame Elizabeth Ridgway, qui deviendra Comtesse de Breteuil puis Princesse Chavchavaze. Gravée E.R 29. (pour Elisabeth Ridgway). 5) Une tasse en argent massif décorée de coquilles. 6) Un petit récipient de l’orfèvre Taburet Paris. Poids brut approximatif de la totalité : 790 grammes. Kleine partij zilverwerk gegraveerd met de namen of initialen van prinses Elizabeth Chavchavadze, gravin Hélène de Breteuil en Jacques Peltzer. Dit kavel, gemaakt van massief zilver, bevat: 1) Jacques Perlzer's eierdopje en lepel in hun koffer. Gegraveerde Jacques. 2) Jacques Peltzer's kleine koekenpan met warme chocolademelk, gesigneerd door goudsmid Odiot Paris. Gegraveerde Jacques. 3) De pauken van Gravin Hélène le Tonnelier de Breteuil. Helena gegraveerd. (Kleine hobbel). 4) De pauken van mevrouw Elizabeth Ridgway, die comtesse de Breteuil zal worden en vervolgens prinses Chavchavaze. Gegraveerde ER 29. (voor Elisabeth Ridgway). 5) Een massief zilveren beker versierd met schelpen. 6) Een klein bakje van de goudsmid Taburet Paris. Geschat brutogewicht van het geheel: 790 gram.
Mes ordres d'achat