JEAN EMILE PUIFORCAT (1897-1945)

Lot 2
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 550EUR
Jean Emile PUIFORCAT (1897-1945). Timbale piédouche en vermeil gravé aux poinçons de l'orfèvre Puiforcat minerve. Petit choc. Provenance : Comtesse de Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer. Ht : 10 cm. Poids : 204 grammes. Jean Emile PUIFORCAT (1897-1945). Sokkelbeker in vermeil gegraveerd met de keurmerken van de goudsmid Puiforcat minerve. Kleine schok. Herkomst: Gravin van Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie. Hoogte: 10cm. Gewicht: 204 gram.
Mes ordres d'achat