Marcel VINTEVOGEL (1922 - 2000)

Lot 395
Estimation :
400 - 600 EUR
Résultat : 814EUR
Marcel VINTEVOGEL (1922 - 2000). Composition signée au dos. Huile sur panneau. Dimensions : 80 x 60 cm. On y joint une composition cubiste sur toile (signature illisible au dos). Dimensions : 69 x 60 cm. NL: Marcel VINTEVOGEL (1922 - 2000). Samenstelling gesigneerd op de achterkant. Olieverf op paneel. Afmetingen: 80 x 60 cm. We voegen een kubistische compositie op canvas toe (onleesbare handtekening op de achterkant). Afmetingen: 69 x 60 cm.
Mes ordres d'achat