Marcel DELMOTTE (1901-1984)

Lot 390
Estimation :
2000 - 2500 EUR
Résultat : 7 752EUR
Marcel DELMOTTE (1901-1984)
Marcel Delmotte (1901-1984) Huile sur panneau. "Combat pour le néant". Dimensions : 122 x182 cm. Les droits de 4% suite sont applicables. NL: Marcel Delmotte (1901-1984) Olieverf op paneel. "Vecht voor het niets". Afmetingen: 122x182 cm. De volgende rechten van 4% zijn van toepassing.
Mes ordres d'achat