Vase Salween. Vase à décor gravé à la roue... - Lot 380 - MJV Soudant

Lot 380
Estimation :
500 - 600 EUR
Résultat : 627EUR
Vase Salween. Vase à décor gravé à la roue de souffleurs de verre. Travail de Louis Barthelemy. Signé. Ht : 24 cm. NL: Salween vaas. Vaas met gegraveerde decoratie met een wiel van een glasblazer. Werk van Louis Barthélemy. Teken. Hoogte: 24cm.
Mes ordres d'achat