Marcel VINTEVOGEL (1922 - 2000)

Lot 353
Estimation :
400 - 600 EUR
Résultat : 752EUR
Marcel VINTEVOGEL (1922 - 2000). Abstraction signée au dos et intitulée « Composition mauve ». 1983. Huile sur panneau. Dimensions : 60 x 70 cm. NL: Marcel VINTEVOGEL (1922 - 2000). Abstractie gesigneerd op de achterkant en getiteld "Composition mauve". 1983. Olieverf op paneel. Afmetingen: 60 x 70 cm.
Mes ordres d'achat