Raoul UBAC. (1910-1985)

Lot 352
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 2 502EUR
Raoul UBAC. (1910-1985)
Francis DUSEPULCHRE et Raoul UBAC. (1910-1985). Technique mixte intitulée « Empreinte d’ardoise gravée ». Signée en 1977 et dédicacée en 1978. Dimensions : 43 x 38 cm. On y joint deux autres oeuvres modernes : - une gouache monogrammée KL datée 62 (Dimensions : 40 x 41 cm). - une oeuvre monochrome abstraite avec relief. Signée sur le côté. Dimensions : 61 x 78 cm. NL: Francis DUSEPULCHRE et Raoul UBAC. (1910-1985) .- Francis DUSEPULCHRE : een abstract monochroom werk met reliëf. Gesigneerd aan de zijkant. Afmetingen: 61 x 78 cm.  UBAC : Gemengde techniek getiteld "Empreinte d'ardoise gravée". Gesigneerd in 1977 en opgedragen in 1978. Afmetingen: 43 x 38 cm. We nemen een andere moderne werken op: - een gouache met monogram KL gedateerd 62 (afmetingen: 40 x 41 cm).
Mes ordres d'achat