Marcel DELMOTTE (1901-1984)

Lot 337
Estimation :
6000 - 8000 EUR
Résultat : 7 502EUR
Marcel DELMOTTE (1901-1984)
Marcel Delmotte (1901-1984). " Europe réveille toi ! " Monumentale huile sur toile symboliste et politiquement engagée. Cette oeuvre est signée M. Delmotte et est datée en 1982. Au regard du sujet, de la technique et du support utilisé, il est vraisemblable qu'elle ai été exécutée au milieu du XXème siècle et signée postérieurement par l'artiste lui-même. Au dos figure une dédicace familiale. Collection privée belge. (Petit accro dans le bas). Dimensions : 210 x 150 cm. Les droits de 4% suite sont applicables NL: Marcel Delmotte (1901-1984). “Europa wordt wakker!” Monumentale olie op doek symbolisch en politiek geëngageerd. Dit werk is gesigneerd M. Delmotte en dateert uit 1982. Gezien het onderwerp, de techniek en het gebruikte medium is het waarschijnlijk dat het in het midden van de 20e eeuw is gemaakt en vervolgens door de kunstenaar zelf is gesigneerd. Op de achterkant staat een familie opdracht. Belgische privécollectie. (Beetje verslaafde onderaan). Afmetingen: 210 x 150 cm. De volgende 4% rechten zijn van toepassing:
Mes ordres d'achat