Alphonse DARVILLE(1910-1990)

Lot 322
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Résultat : 2 127EUR
Alphonse DARVILLE(1910-1990)
Alphonse DARVILLE(1910-1990). Déesse de la fécondité. Bronze à patine brune signé et daté le 23/11/1944. Ht : 70 cm. NL: Alphonse DARVILLE (1910-1990). Godin van de vruchtbaarheid. Brons met bruine patina gesigneerd en gedateerd 23/11/1944. Hoogte: 70cm.
Mes ordres d'achat