ARMAND JAMAR (1870-1946)

Lot 319
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 439EUR
ARMAND JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946). Paysage d’hiver signé et daté en1941. Signature en bas à gauche Dimensions : 74 x 54 cm. NL: Armand JAMAR (1870-1946). Winterlandschap gesigneerd en gedateerd 1941. Signatuur linksonder Afmetingen: 74 x 54 cm.
Mes ordres d'achat