Lot de 3 vases art nouveau en verre d’artistes... - Lot 286 - MJV Soudant

Lot 286
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 377EUR
Lot de 3 vases art nouveau en verre d’artistes français. Une veilleuse signée Richard à décor doublé de chardons. Ht : 11 cm. Un vase Legras à décor émaillé. Ht : 34 cm. Un soliflore signé Lorrain. Ht : 40 cm. NL: Lot van 3 art nouveau glazen vazen ​​van Franse kunstenaars. Een Richard gesigneerd nachtlampje versierd met distels. Hoogte: 11cm. Een Legras vaas met emaille decoratie. Hoogte: 34cm. Een soliflore getekend Lorrain. Hoogte: 40cm.
Mes ordres d'achat