Tadé STYKA (1889-1954)

Lot 281
Estimation :
800 - 1000 EUR
Résultat : 4 252EUR
Tadé STYKA (1889-1954)
Tadé STYKA (1889-1954). Portrait de lion attribué à Tadé Styka. Signé Tadé St en bas à droite. Huile sur panneau. Dimensions : 39 x 52 cm. Dès 2000 euros, les droits de 4% suite sont applicables NL: Tadé STYKA (1889-1954). Portret van een leeuw toegeschreven aan Tadé Styka. Gesigneerd Tadé St rechtsonder. Olieverf op paneel. Afmetingen: 39 x 52 cm. Vanaf 2000 euro zijn de rechten van 4% vervolging van toepassing
Mes ordres d'achat