EMILE GALLE (1846-1904)

Lot 243
Estimation :
1200 - 1500 EUR
EMILE GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904). Imposant vase balustre à décor multicouches de feuillages. Signature japonisante de Gallé. Il semblerait qu'il y ai eu une intervention de léger rodage sous la base vraisemblablement pour atténuer un éclat. Ht : 60 cm. NL: Emile GALLE (1846-1904). Imposante balustervaas met meerlaagse decoratie van gebladerte. Japanse signatuur van Gallé. Het lijkt erop dat er een kleine lepinterventie onder de basis was, waarschijnlijk om een ​​chip te verminderen. Hoogte: 60cm.
Mes ordres d'achat