Vase Boch Kéramis à décor de feuilles de... - Lot 224 - MJV Soudant

Lot 224
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 252EUR
Vase Boch Kéramis à décor de feuilles de marronnier. D.1847. Ht : 41 cm. Petite tache de dépigmentation de l’émail à l’intérieur du col, il ne s’agit pas d’un éclat. NL: Boch Kéramis vaas gedecoreerd met kastanjebladeren. D.1847. Hoogte: 41cm. Klein plekje depigmentatie van het glazuur in de nek, het is geen chip.
Mes ordres d'achat