Marcel HOCQ (1933-2021)

Lot 205
Estimation :
300 - 400 EUR
Marcel HOCQ (1933-2021)
Marcel HOCQ (1933-2021). Vue de Venise signée datée en 2009. Huile sur toile fauviste. Ht : 60 x 70 cm. NL: Marcel HOCQ (1933-2021). Gezicht op Venetië gesigneerd uit 2009. Olieverf op doek Fauvistisch. Hoogte: 60 x 70 cm.
Mes ordres d'achat