Sculpture design. Eléphant en cuir dans le... - Lot 197 - MJV Soudant

Lot 197
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 314EUR
Sculpture design. Eléphant en cuir dans le goût de Dimitri Omersa Cuir patiné XXème Siècle. Longueur:100 cm. Sculpture design. Leather elephant in the taste of Dimitri Omersa Leather with patina XXth Century. Length: 100 cm. NL: Design sculptuur. Leren olifant in de stijl van Dimitri Omersa Twintigste eeuws gepatineerd leer. Lengte: 100cm. Ontwerp sculptuur. Leren olifant in de smaak van Dimitri Omersa Leer met patina XXe eeuw. Lengte: 100cm.
Mes ordres d'achat