Sculpture en relief : Christ à la couronne... - Lot 152 - MJV Soudant

Lot 152
Estimation :
500 - 600 EUR
Sculpture en relief : Christ à la couronne d’épine en bois sculpté et polychromé. Epoque XVIIIème siècle Ht : 36 cm. NL: Reliëfbeeld: Christus met de doornenkroon in gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Periode 18e eeuw Hoogte: 36 cm.
Mes ordres d'achat