Petit lot de charme vers 1800 comprenant... - Lot 151 - MJV Soudant

Lot 151
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 377EUR
Petit lot de charme vers 1800 comprenant : - un coffret recouvert de papier doré et décoré de deux gravures sous verre. (miroir intérieur accidenté). - Un petit coffret en marqueterie de pierres rares. (Manque un élément). - Une miniature début XIXème siècle représentant un homme de qualité. NL: Klein charmant kavel omstreeks 1800 bestaande uit: - een doos bedekt met verguld papier en versierd met twee gravures onder glas. (beschadigde binnenspiegel). - Een klein doosje ingelegd met zeldzame stenen. (Er ontbreekt een item). - Een miniatuur uit het begin van de 19e eeuw die een kwaliteitsman voorstelt.
Mes ordres d'achat