Garniture Napoléon III en bronze doré et... - Lot 137 - MJV Soudant

Lot 137
Estimation :
1600 - 2000 EUR
Garniture Napoléon III en bronze doré et onyx à décor d’un angelot jouant des cymbales, de lionnes et de trophées de musique. Manque la vitre et trois chiffres en bronze. Cadran signé à Paris. Ht : 64 / 57 cm. NL: Napoleon III-versiering in verguld brons en onyx versierd met een cherubijn die cimbalen, leeuwinnen en muziektrofeeën bespeelt. Het glas en drie bronzen figuren ontbreken. Wijzerplaat gesigneerd in Parijs. Hoogte: 64/57 cm.
Mes ordres d'achat