Portrait miniature d’une dame de qualité.... - Lot 117 - MJV Soudant

Lot 117
Estimation :
400 - 600 EUR
Résultat : 502EUR
Portrait miniature d’une dame de qualité. Huile sur cuivre vraisemblablement XVIIème. Très bel encadrement en bronze de style régence en bronze doré. Ht totale : 16 cm. Dimensions : 11 x 8,5 cm. NL: Miniatuurportret van een kwaliteitsdame. Olieverf op koper waarschijnlijk uit de 17e eeuw. Zeer mooie bronzen lijst in regentschapsstijl in verguld brons. Totale hoogte: 16 cm. Afmetingen: 11 x 8,5 cm.
Mes ordres d'achat