Paire de chenets en bronze doré et patiné... - Lot 111 - MJV Soudant

Lot 111
Estimation :
1200 - 1500 EUR
Paire de chenets en bronze doré et patiné de style louis XVI. Travail de qualité Napoléon III. Ht : 36 cm. NL: Paar vergulde en gepatineerde bronzen stokjes in Lodewijk XVI-stijl. Napoleon III kwaliteitswerk. Hoogte: 36cm.
Mes ordres d'achat