Pendule urne dans le goût d’ Osmond en bronze... - Lot 103 - MJV Soudant

Lot 103
Estimation :
1200 - 1500 EUR
Pendule urne dans le goût d’ Osmond en bronze doré. Cadran signé Demeur, horloger du roi. Ht : 44 cm. Pas de clé. NL: Urnen klok in de stijl van Osmond in verguld brons. Wijzerplaat ondertekend Demeur, horlogemaker van de koning. Hoogte: 44cm. Geen sleutel.
Mes ordres d'achat