Petit coffret en fer vers 1600. Belles pentures... - Lot 98 - MJV Soudant

Lot 98
Estimation :
3000 - 4000 EUR
Petit coffret en fer vers 1600. Belles pentures en fer. Plaques en fer peint de fleurs et en façade d’une scène représentant l’Annonciation. Manque sa jupe de base, petits accidents. Dimensions : 17 x 8 cm. Ht : 8 cm. NL: Klein ijzeren kistje circa 1600. Mooie ijzeren scharnieren. IJzeren platen beschilderd met bloemen en voor een voorstelling van de Annunciatie. Haar basic rokje missen, kleine ongelukjes. Afmetingen: 17 x 8 cm. Hoogte: 8cm.
Mes ordres d'achat