Assiette en porcelaine fin XVIIIème à décor... - Lot 32 - MJV Soudant

Lot 32
Estimation :
100 - 150 EUR
Assiette en porcelaine fin XVIIIème à décor polychrome d'oiseaux.
NL: Porseleinen bord uit het einde van de 18e eeuw met polychrome decoratie van vogels.
Mes ordres d'achat