Petite pendule au char en bronze doré accompagnée... - Lot 9 - MJV Soudant

Lot 9
Estimation :
400 - 600 EUR
Résultat : 564EUR
Petite pendule au char en bronze doré accompagnée d’une paire de bougeoirs en marbre et bronze faisant urnes. Style Louis XVI, époque Napoléon III. Cadran émaillé signé Lefebvre fils à Paris. Ht : 19 et 17 cm.
NL: Kleine verguld bronzen wagenslinger vergezeld van een paar marmeren en bronzen kandelaars die urnen maken. Lodewijk XVI-stijl, Napoleon III-periode. Geëmailleerde wijzerplaat gesigneerd Lefebvre fils à Paris. Hoogte: 19 en 17 cm.
Mes ordres d'achat