Paul DELVAUX (1897-1994).

Lot 142
Estimation :
3000 - 4000 EUR
Paul DELVAUX (1897-1994).
Paul DELVAUX (1897-1994). Anne songeuse. Color lithograph. 1966. Signed in pencil lower right and numbered left 69/75. Dimensions : 56 x 72 cm. Paul DELVAUX (1897-1994). Peizende Anne. Kleurlithografie. 1966. Getekend onderaan rechts in potlood en links genummerd in potlood 69/75. Afmetingen: 56 x 72 cm.