Jacqueline LEVY MORELLE (1921-1986).

Lot 77
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Jacqueline LEVY MORELLE (1921-1986). Lot of two oil paintings. Abstractions. One monogrammed L.M, the other unsigned. Dimensions: 55 x 46 cm and 40 x 50 cm. Jacqueline LEVY MORELLE (1921-1986). Lot van twee olieverf op doek. Abstracties. Eén gemonogrammeerd LM, de andere niet ondertekend. Afmetingen: 55 x 46 cm en 40 x 50 cm.