Leonard MISONNE(1870 -1943)

Lot 44
Estimation :
400 - 500 EUR
Result without fees
Result : 800EUR
Leonard MISONNE(1870 -1943)
Leonard MISONNE(1870 -1943) Winter is coming. Photograph. Size : 39 x 29 cm. Signed lower left and dated 1923. Label on verso of a 1925 exhibition at the Smithsosian Institution, U.S national museum. Leonard MISONNE (1870 -1943) De winter komt er aan. Foto. Afmetingen: 39 x 29 cm. Gesigneerd linksonder en gedateerd 1923. Op de achterkant een etiket van een expositie in 1925 in het Smithsosian Institution, US-Nationalmuseum.