Lot n° 9
Estimation :
400 - 600
: 564EUR
Small gilt bronze clock with a pair of marble... - Lot 9 - MJV Soudant
Small gilt bronze clock with a pair of marble and bronze candlesticks making urns. Louis XVI style, Napoleon III period. Enamelled dial signed Lefebvre fils in Paris. Ht: 19 and 17 cm.
NL: Kleine verguld bronzen wagenslinger vergezeld van een paar marmeren en bronzen kandelaars die urnen maken. Lodewijk XVI-stijl, Napoleon III-period. Geëmailleerde wijzerplaat gesigneerd Lefebvre fils in Paris. Height: 19 in 17 cm.